#albania

Follow:3.047.534
Berat 🇦🇱 City of thousand windows - one of the most fascinating city I've been to. Obviously since it's all over the Internet and guide books but definitely a must visit place in Albania

Berat 🇦🇱 City of thousand windows - one of the most fascinating city I've been to. Obviously since it's all over the Internet and guide books but definitely a must visit place in Albania


1💬Normal

Mka mar malli Per Nanen Time...💔
#Hamburg #stayoriginal#stayloyal #musicisapartofmylife #sing #albania #music

Mka mar malli Per Nanen Time...💔 #Hamburg #stayoriginal #stayloyal #musicisapartofmylife #sing #albania #music


0💬Normal

😍 #albania

😍 #albania


0💬Normal

#albania #relax

#albania #relax


1💬Normal

Pa koment qe nuset e pregaditura te 
@artakazazi_labella jane nuset me te bukura me te mira ❤😍👌🙏💖👑
Per diten tuaj me te lumtur ejani edhe ju tek ne dhe do te dukeni si princesha...
@meraltejeci 
#bestbride #bride2019 #fashion #newcollection #beauty #bride 
#albanianwedding #weddingdress 
#newmodels #bridetobe #photographer #photoshoting 
#albania #kosovo #prizreni

Pa koment qe nuset e pregaditura te @artakazazi_labella jane nuset me te bukura me te mira ❤😍👌🙏💖👑 Per diten tuaj me te lumtur ejani edhe ju tek ne dhe do te dukeni si princesha... @meraltejeci #bestbride #bride2019 #fashion #newcollection #beauty #bride #albanianwedding #weddingdress #newmodels #bridetobe #photographer #photoshoting #albania #kosovo #prizreni


0💬Normal

I don’t really smoke, but looks kinda cool 😂❤️🤘🏼🦁👻🔥
•
•
•
•
•
•
•
#cool #vibes #sun #sunny #sunnyday #fresh #free #freedom #vacation #albania #igers #igersitalia #instaday #vlore #hair #curly #curlyhair #👻 #🤘🏼#🚬

I don’t really smoke, but looks kinda cool 😂❤️🤘🏼🦁👻🔥 • • • • • • • #cool #vibes #sun #sunny #sunnyday #fresh #free #freedom #vacation #albania #igers #igersitalia #instaday #vlore #hair #curly #curlyhair #👻 #🤘🏼#🚬


0💬Normal

Baywatch 🏊
.
.
.
#albania #vlore #sea #baywatch #summer #sunset

Baywatch 🏊 . . . #albania #vlore #sea #baywatch #summer #sunset


1💬Normal

Midnight Sport 💪🏼
#gym #albania #shqiptar #0711 #esslingen

Midnight Sport 💪🏼 #gym #albania #shqiptar #0711 #esslingen


2💬Normal

They want to see you do good, but never better than them.
.
.
.
.
#true #thinkaboutthat #albania #velipoja #beach

They want to see you do good, but never better than them. . . . . #true #thinkaboutthat #albania #velipoja #beach


0💬Normal

Jay and his big cousins Ethan and Noah♥️ #cousins #havingfun #boys #vacation #albania #italy #america #love #happytime

Jay and his big cousins Ethan and Noah♥️ #cousins #havingfun #boys #vacation #albania #italy #america #love #happytime


0💬Normal

😪

😪


1💬Normal

Lit Oc 🔥🔥🔥 fuck you Bosnia

Lit Oc 🔥🔥🔥 fuck you Bosnia


4💬Normal

#albania#tirana

#albania #tirana


2💬Normal

Kush ishte tek ky event Jetat 😘 #albaniantiktoks #tiktokalbania #tiktok #albania #tiktokalbaniaevent2019

Kush ishte tek ky event Jetat 😘 #albaniantiktoks #tiktokalbania #tiktok #albania #tiktokalbaniaevent2019


0💬Normal

A walk in A canyon!!! #family #holiday #albania

A walk in A canyon!!! #family #holiday #albania


0💬Normal

Lumi i Shales/Liqeni i Komanit 🛶😍 Cmimi 2500 leke/personi. 😍CDO TE SHTUNE E TE DIELE!😍 Data: 23, 24, 25, 31(e premte e shtune e diele)  Gusht .
Rezervoni ne:📲 +355693123392/+355685681759 (WhatsApp sms) ose Dm📲📱
.
📌Te perfshira ne cmim:
1-Transporti vajtje-ardhje
2-Bileta e Varkes.
3-Guida
4-Foto gjate udhetimit dhe shume kenaqesi 📸😊
.
.
📌Programi📃
📍Nisja ne mengjes nga Tirana ne oren 6:00 perballe  Pallatit te sportit Asllan Rusi tek universiteti Logos.
📍 Ndalese gjate rruges per kafen e mengjesit.
📍 Me pas vazhdojme rrugen drejt Liqenit te Komanit nga ku do marrim varken per tu nisur drejt

Lumi i Shales/Liqeni i Komanit 🛶😍 Cmimi 2500 leke/personi. 😍CDO TE SHTUNE E TE DIELE!😍 Data: 23, 24, 25, 31(e premte e shtune e diele) Gusht . Rezervoni ne:📲 +355693123392/+355685681759 (WhatsApp sms) ose Dm📲📱 . 📌Te perfshira ne cmim: 1-Transporti vajtje-ardhje 2-Bileta e Varkes. 3-Guida 4-Foto gjate udhetimit dhe shume kenaqesi 📸😊 . . 📌Programi📃 📍Nisja ne mengjes nga Tirana ne oren 6:00 perballe Pallatit te sportit Asllan Rusi tek universiteti Logos. 📍 Ndalese gjate rruges per kafen e mengjesit. 📍 Me pas vazhdojme rrugen drejt Liqenit te Komanit nga ku do marrim varken per tu nisur drejt "Tailandes Shqipetare"😍. 📍Behemi gati per te hipur ne varke ku per 1 ore e 30 minuta do lundrojme nen shoqerine e nje pamjeje magjike.😍 📍Pasi arrijme te Blini Park kohe e lire per konsumimin e drekes, lojra dhe freskim ne ujin e kristalte te lumit te Shales. 📍Rreth ores 15:00 behemi gati per tu kthyer ne Koman. 📍Ndalese gjate kthimit per kafe dhe nje pushim 30 min. 📍Me pas behemi gati per tu nisur drejt Tiranes pas nje ekperience te paharrueshme 👌 📍Kthimi ne Tirane rreth ores 21:00 . Cfare duhet te keni me vete: 1-Rroba sportive, rroba banjo, sandale, krem dielli, nderresa etj. 2-Ushqime, fruta te thata, cokollata, uje. 3-Buzeqeshjen tuaj 😄 ⚠️rezervimi mbyllet ne momentin qe kryhet pagesa. Pagesa e kryer nuk kthehet!⛔ . #beautifulalbania #explorealbaniaguide #explorealbania #travel #travelguide #visitalbania #drilon #koman #albaniannature #albaniatourism #lumiishales #albania #struge #shkoder #joinus @beautiful_albania01 @explore_albania_adventure


0💬Normal

Elektroroller auf Albanisch.
#albania #tirana #escooter #mobilitätswendejetzt

Elektroroller auf Albanisch. #albania #tirana #escooter #mobilitätswendejetzt


0💬Normal

🔵🔴Pasi që është edhe vet dëshira e tij💙❤💣
⚪
⚪
⚪
⚪  @vetemfutbooll
⚪
⚪
⚪
⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
🏟🏟🏟🏟🏟🏟🏟🏟🏟🏟🏟🏟
#prishtina #shkupi #teamvetemfutbooll #drenas #kercova #kamenic #tirane #tetova #drenica #gostivari #albanianfootballpage #mysoccer #kuks #albania #brezovic #kumanova #brfootball #433 #vetemfutbooll #mitrovic #shkupijone

🔵🔴Pasi që është edhe vet dëshira e tij💙❤💣 ⚪ ⚪ ⚪ ⚪ @vetemfutbooll ⚪ ⚪ ⚪ ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ 🏟🏟🏟🏟🏟🏟🏟🏟🏟🏟🏟🏟 #prishtina #shkupi #teamvetemfutbooll #drenas #kercova #kamenic #tirane #tetova #drenica #gostivari #albanianfootballpage #mysoccer #kuks #albania #brezovic #kumanova #brfootball #433 #vetemfutbooll #mitrovic #shkupijone


5💬Normal

Complimenti al nostro MISTER MARIO CAPECE @marionumeriuno_ per aver vinto la Supercoppa albanese @fkpartizani ⚽️ !!!! Un grandissimo in bocca al lupo per la nuova stagione💪😉
#calcio #supercoppa #albania #mister #mariocapece #fkpartizan #champion 
#grage_adm

Complimenti al nostro MISTER MARIO CAPECE @marionumeriuno_ per aver vinto la Supercoppa albanese @fkpartizani ⚽️ !!!! Un grandissimo in bocca al lupo per la nuova stagione💪😉 #calcio #supercoppa #albania #mister #mariocapece #fkpartizan #champion #grage_adm


1💬Normal

„𝘞𝘦𝘭𝘭, 𝘭𝘪𝘧𝘦 𝘪𝘴 𝘴𝘪𝘮𝘱𝘭𝘦.
𝘑𝘶𝘴𝘵 𝘢𝘥𝘥 𝘸𝘢𝘵𝘦𝘳.“
🌊🐚
.
.
.
.
#august #summer #portrait_ig #portrait #summerstyle #like #love #instagood #me #photooftheday #happy #smile #picoftheday #photography #instagram #girl #style #photo #instalike #life #goodvibes #beautiful #wanderlust #albania #albaniangirl #myalbania #travelphotography #travel #tbt

„𝘞𝘦𝘭𝘭, 𝘭𝘪𝘧𝘦 𝘪𝘴 𝘴𝘪𝘮𝘱𝘭𝘦. 𝘑𝘶𝘴𝘵 𝘢𝘥𝘥 𝘸𝘢𝘵𝘦𝘳.“ 🌊🐚 . . . . #august #summer #portrait_ig #portrait #summerstyle #like #love #instagood #me #photooftheday #happy #smile #picoftheday #photography #instagram #girl #style #photo #instalike #life #goodvibes #beautiful #wanderlust #albania #albaniangirl #myalbania #travelphotography #travel #tbt


14💬Normal

Next Page