#for_sell

Follow:6.179
#Shitje
#For_Sell
📌Te Selvia prane Gjimnazit Partizani 
Shiten apartamente super cilesor 2+1 dhe 1+1👌👌👌
2+1 106m2 me nje tualet me dritare kati i 5-6
2+1 108 m2 me 2 tualete e 2 ballkone kati i 5 -6
1+1 71 m2 dhe 61 m2 me tualet me dritare kati i 7
Pallati ka ndricim natyral e punime mjaft cilesore
Mundesi shitje edhe per poste parkimi
Çmimi: 1400 euro/m2
Për më shumë info kontakto;
Cel: 0698444447
E-mail: rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_Sell 📌Te Selvia prane Gjimnazit Partizani Shiten apartamente super cilesor 2+1 dhe 1+1👌👌👌 2+1 106m2 me nje tualet me dritare kati i 5-6 2+1 108 m2 me 2 tualete e 2 ballkone kati i 5 -6 1+1 71 m2 dhe 61 m2 me tualet me dritare kati i 7 Pallati ka ndricim natyral e punime mjaft cilesore Mundesi shitje edhe per poste parkimi Çmimi: 1400 euro/m2 Për më shumë info kontakto; Cel: 0698444447 E-mail: rejisproperties @gmail.com


0💬Normal

#DM me for more info concerning this Ride.... #For_sell 💯Legit #interested??? ....put call 08061210470 or DM

#DM me for more info concerning this Ride.... #For_sell 💯Legit #interested??? ....put call 08061210470 or DM


0💬Normal

احلا دشت بحر شفتها بحاتي
😂😂😂😂😂😂😂😂
👊👊👊👊👊👊👊👊
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

احلا دشت بحر شفتها بحاتي 😂😂😂😂😂😂😂😂 👊👊👊👊👊👊👊👊 . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


1💬Normal

#Shitje
#For_Sell
Ne Vlore, Skele prane Plazhit te vjeter shitet apartament i organizuar në:
 1+1+tualet+Ballkon sipërfaqe 76 m²,  kati i 10-te me ashensor e administrim me pamje fantastike te detit dhe pjeserisht nga LungoMare.
Salloni te ofron nje pamje te mrekullueshme e panoramike dhe ka dalje me ballkon per te shijuar edhe nje kafe relaksuese. Apartamenti ofrohet i mobiluar totalisht me cdo gje te re pabanuar asnjehere
Disponon certifikatë pronësie
Çmimi: 55.000 Euro
Për më shumë info kontakto;
Cel: 0698444447
E-mail: rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_Sell Ne Vlore, Skele prane Plazhit te vjeter shitet apartament i organizuar në: 1+1+tualet+Ballkon sipërfaqe 76 m², kati i 10-te me ashensor e administrim me pamje fantastike te detit dhe pjeserisht nga LungoMare. Salloni te ofron nje pamje te mrekullueshme e panoramike dhe ka dalje me ballkon per te shijuar edhe nje kafe relaksuese. Apartamenti ofrohet i mobiluar totalisht me cdo gje te re pabanuar asnjehere Disponon certifikatë pronësie Çmimi: 55.000 Euro Për më shumë info kontakto; Cel: 0698444447 E-mail: rejisproperties @gmail.com


0💬Normal

#Shitje
#For_Sell
📌Ali Dem
Shitet Apartament 1+1 , 52 m2, kati 2, pallat ekzsitues.
I organizuar : 1 dhome ndonje+ guzhine + dhome gjumi+ koridor+ tualet.
Pozicioni : Lindje-Perendim.
Disponon Certifikate te pronesie.
Cmimi : 55 milion leke.
Për më shumë info kontakto;
Cel: 0698444447
E-mail: rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_Sell 📌Ali Dem Shitet Apartament 1+1 , 52 m2, kati 2, pallat ekzsitues. I organizuar : 1 dhome ndonje+ guzhine + dhome gjumi+ koridor+ tualet. Pozicioni : Lindje-Perendim. Disponon Certifikate te pronesie. Cmimi : 55 milion leke. Për më shumë info kontakto; Cel: 0698444447 E-mail: rejisproperties @gmail.com


0💬Normal

#Shitje
#For_Sell
Okazion!!!!
📌Kthesa e Kamzes te Malajziani
Shiten dy apartamente nga 1+1 siperfaqe totale 73 m2 secili 
Kati i i 4 dhe i 5, te mobiluara 
Çmimi: 600 Euro/m2
Për më shumë info kontakto;
Cel: 0698444447
E-mail: rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_Sell Okazion!!!! 📌Kthesa e Kamzes te Malajziani Shiten dy apartamente nga 1+1 siperfaqe totale 73 m2 secili Kati i i 4 dhe i 5, te mobiluara Çmimi: 600 Euro/m2 Për më shumë info kontakto; Cel: 0698444447 E-mail: rejisproperties @gmail.com


0💬Normal

#Shitje
#For_Sell
📌Don Bosko
Shitet apartament super cilesor 2+1+2 👌👌👌
siperfaqe 120m2, kati i 8 jo I fundit
Pallati ka 4 ashensore, administrim
Pallat cilesor dhe mobilim mjaft cilesor
Me certifikate pronesie
Çmimi: 127.000 Euro 
Për më shumë info kontakto;
Cel: 0698444447
E-mail: rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_Sell 📌Don Bosko Shitet apartament super cilesor 2+1+2 👌👌👌 siperfaqe 120m2, kati i 8 jo I fundit Pallati ka 4 ashensore, administrim Pallat cilesor dhe mobilim mjaft cilesor Me certifikate pronesie Çmimi: 127.000 Euro Për më shumë info kontakto; Cel: 0698444447 E-mail: rejisproperties @gmail.com


0💬Normal

.
.
مواطن يقوم بتنظيف تجمع مياه بمنطقة غرب عبدالله المبارك ويقوم بإطلاق البط والأسماك والسلاحف لمنع تكاثر البعوض وذلك لعملية إعادة ضخ المياه لخلط الأكسجين بالماء
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

. . مواطن يقوم بتنظيف تجمع مياه بمنطقة غرب عبدالله المبارك ويقوم بإطلاق البط والأسماك والسلاحف لمنع تكاثر البعوض وذلك لعملية إعادة ضخ المياه لخلط الأكسجين بالماء . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


24💬Normal

#Shitje
#For_Sell
📌Rr. E Teleferikut, prane Fizikes Berthamore
Shitet apartament 2+1+Tualet+Ballkon, 
sipërfaqe 95 m², kati i 7, ashensor
Me certifikate pronesie
Çmimi: 58.000 Euro 
Për më shumë info kontakto;
Cel: 0698444447
E-mail: rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_Sell 📌Rr. E Teleferikut, prane Fizikes Berthamore Shitet apartament 2+1+Tualet+Ballkon, sipërfaqe 95 m², kati i 7, ashensor Me certifikate pronesie Çmimi: 58.000 Euro Për më shumë info kontakto; Cel: 0698444447 E-mail: rejisproperties @gmail.com


0💬Normal

#Shitje
#For_Sell
Okazion!!!!
📌Fresku prane Hippo Market
Shitet apartament 2+1 siperfaqe totale 119 m2, neto 107 m2
I ndare ne dy apartamente 1+1, te mobiluara
Me certifikate pronesie
Çmimi: 60.000 Euro 
Për më shumë info kontakto;
Cel: 0698444447
E-mail: rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_Sell Okazion!!!! 📌Fresku prane Hippo Market Shitet apartament 2+1 siperfaqe totale 119 m2, neto 107 m2 I ndare ne dy apartamente 1+1, te mobiluara Me certifikate pronesie Çmimi: 60.000 Euro Për më shumë info kontakto; Cel: 0698444447 E-mail: rejisproperties @gmail.com


0💬Normal

فريق بحثي غاص لعمق 1600 متر تحت سطح البحر و وجدوا حيوان بحري غريب الشكل يعتقد بأنه نوع من أنواع الأخطبوط 🐙 أغرب مافيه طريقته في مد أذرعه ثم فردها وتحولها إلى ما يشبه الباراشوت  سبحان الله
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

فريق بحثي غاص لعمق 1600 متر تحت سطح البحر و وجدوا حيوان بحري غريب الشكل يعتقد بأنه نوع من أنواع الأخطبوط 🐙 أغرب مافيه طريقته في مد أذرعه ثم فردها وتحولها إلى ما يشبه الباراشوت سبحان الله . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


2💬Normal

.
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

. . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


7💬Normal

الخيوط المستعملة من متجر @needle.thread.sa
#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell

الخيوط المستعملة من متجر @needle.thread.sa #اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell


5💬Normal

من غرائب الاسماك
🤔🤔🤔🤔🤔
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

من غرائب الاسماك 🤔🤔🤔🤔🤔 . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


21💬Normal

هذا خبره مثل ربعنا بخوارير الصبيه
👌👌👌👌👌👌👌
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

هذا خبره مثل ربعنا بخوارير الصبيه 👌👌👌👌👌👌👌 . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


2💬Normal

عجييييب
😍😍😍
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

عجييييب 😍😍😍 . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


2💬Normal

من يعرف هالجزيره شنو اسمها
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

من يعرف هالجزيره شنو اسمها . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


12💬Normal

قاعد يشخط ومجابل شغله
چان يهوشله بس😂😂😂
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

قاعد يشخط ومجابل شغله چان يهوشله بس😂😂😂 . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


1💬Normal

#my#biutifull #cocktail 
#homemade #birds #bird #parrot #parrots #parrots_life #lovely_bird #lovely #nofilter #for_sell#noel #biutifull_eye #photographer #photography#majid_tafteshi #majid_parrot #camel_parrot
جوجه زیبای من .......
#عروس_هلندی #عروس_دستی#جوجه_سرلاکی #جوجه_رنگی #فروش طوطی های زینتی
#طوطی_سخنگو #طوطی #طوطیسانان #طوطی_زینتی #مجید_تفرشی

#my #biutifull #cocktail #homemade #birds #bird #parrot #parrots #parrots_life #lovely_bird #lovely #nofilter #for_sell #noel #biutifull_eye #photographer #photography #majid_tafteshi #majid_parrot #camel_parrot جوجه زیبای من ....... #عروس_هلندی #عروس_دستی#جوجه_سرلاکی #جوجه_رنگی #فروش طوطی های زینتی #طوطی_سخنگو #طوطی #طوطیسانان #طوطی_زینتی #مجید_تفرشی


3💬Normal

#Shitje
#For_Sell
📌Prane 21 Dhjetorit pas Sabaudin Gabranit
Shitet apartament 1+1+Tualet+Ballkon, 
sipërfaqe 70 m², kati i 1 në pallat 5 katesh, 
Shume i pershtatshem per biznes pasi ndodhet buze rruge
I sapo investuar me punime extra, mobiluar, parket
Me certifikate pronesie
Çmimi: 80,000 Euro ( i diskutueshem)
Për më shumë info kontakto;
Cel: 0698444447
E-mail: rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_Sell 📌Prane 21 Dhjetorit pas Sabaudin Gabranit Shitet apartament 1+1+Tualet+Ballkon, sipërfaqe 70 m², kati i 1 në pallat 5 katesh, Shume i pershtatshem per biznes pasi ndodhet buze rruge I sapo investuar me punime extra, mobiluar, parket Me certifikate pronesie Çmimi: 80,000 Euro ( i diskutueshem) Për më shumë info kontakto; Cel: 0698444447 E-mail: rejisproperties @gmail.com


0💬Normal

#Shitje
#For_Sell
Te Zogu I Zi, Shitet Super Apartament 1+1 i Mobiluar!
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2008 i cili ka dhe termoizolim, 
i pajisur me ashensor dhe organizohet ne sallon te bollshem me kend kuzhine, dhome gjumi, tualet me dritare, ballkon. Apartamenti ka siperfaqe totale pre
68 m2 dhe shitet i mobiluar me te gjitha orendite dhe pajisjet elektroshtepiake.E vecanta e ketij apartamenti eshte pikerisht vendodhja te Zogu I Zi e cila i
ofron akses nga disa arterie te rendesishme te qytetit, gjithashtu sheshi posht pallatit ka hapsira te bollshme ku mund te gjesh parkim lehtesisht. 
Zona ne te cilen ndodhet ofron gjithashtu facilitete te shumta si shkolla , universitete, banka, supermarkete, restorante, bare, linja transporti publik etj. 
Cmimi; 79.900 Euro
Per me shume kontaktoni; ➡ 0698444447

#Shitje #For_Sell Te Zogu I Zi, Shitet Super Apartament 1+1 i Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2008 i cili ka dhe termoizolim, i pajisur me ashensor dhe organizohet ne sallon te bollshem me kend kuzhine, dhome gjumi, tualet me dritare, ballkon. Apartamenti ka siperfaqe totale pre 68 m2 dhe shitet i mobiluar me te gjitha orendite dhe pajisjet elektroshtepiake.E vecanta e ketij apartamenti eshte pikerisht vendodhja te Zogu I Zi e cila i ofron akses nga disa arterie te rendesishme te qytetit, gjithashtu sheshi posht pallatit ka hapsira te bollshme ku mund te gjesh parkim lehtesisht. Zona ne te cilen ndodhet ofron gjithashtu facilitete te shumta si shkolla , universitete, banka, supermarkete, restorante, bare, linja transporti publik etj. Cmimi; 79.900 Euro Per me shume kontaktoni; ➡ 0698444447


0💬Normal

#Shitje
#For_Sell
📌Arlis prane 21 Dhjetorit
Shitet apartament ne OKAZION 1+1+Bllk!!!
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim ne njeren nga kullat e perfunduara, 
i pajisur me ashensor dhe organizohet ne ;
sallon te bollshem me kend kuzhine, dhome gjumi, tualet, ballkon. 
Orientim jug-perendim
Apartamenti ka siperfaqe totale prej 77.5 m2 
Zona ne te cilen ndodhet ofron gjithashtu facilitete te shumta si shkolla , universitete, banka, supermarkete, restorante, bare, linja transporti publik etj. 
Cmimi; 80.000 Euro
Per me shume kontaktoni; 📲0698444447
📧rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_Sell 📌Arlis prane 21 Dhjetorit Shitet apartament ne OKAZION 1+1+Bllk!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim ne njeren nga kullat e perfunduara, i pajisur me ashensor dhe organizohet ne ; sallon te bollshem me kend kuzhine, dhome gjumi, tualet, ballkon. Orientim jug-perendim Apartamenti ka siperfaqe totale prej 77.5 m2 Zona ne te cilen ndodhet ofron gjithashtu facilitete te shumta si shkolla , universitete, banka, supermarkete, restorante, bare, linja transporti publik etj. Cmimi; 80.000 Euro Per me shume kontaktoni; 📲0698444447 📧rejisproperties @gmail.com


0💬Normal

#Shitje
#For_Sell
📌Rr. Myslym Shyri
Shitet Garsonier , sipërfaqe 27 m²
 kati i 1, e mobiluar ,
Shume e pershtatshme edhe per biznes
Me dokumenta pronesie.
Çmimi: 40.000 euro
Për më shumë info kontakto;
Cel: 0698444447
E-mail: rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_Sell 📌Rr. Myslym Shyri Shitet Garsonier , sipërfaqe 27 m² kati i 1, e mobiluar , Shume e pershtatshme edhe per biznes Me dokumenta pronesie. Çmimi: 40.000 euro Për më shumë info kontakto; Cel: 0698444447 E-mail: rejisproperties @gmail.com


4💬Normal

شمدخلهم هالحياسات بالقرقور
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

شمدخلهم هالحياسات بالقرقور . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


4💬Normal

انواع الشعري
واذا في انواع غيرهم افيدونا
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

انواع الشعري واذا في انواع غيرهم افيدونا . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


21💬Normal

حوادث بحريه
الله يكافينا الشر
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

حوادث بحريه الله يكافينا الشر . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


0💬Normal

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell


0💬Normal

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell


0💬Normal

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell


0💬Normal

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell


0💬Normal

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell


2💬Normal

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell


0💬Normal

لذت بخش ترین کار دنیاس😍البته برای من💙
چطوره؟
#dot_art 
#mandala 
#blue 
#handwork 
#diy 
#sell
#for_sell
#mahdi_diy_art
#نقطه_کوبی 
#سفال
#هنر
#هنری
#علاقه
#آبی 
#فروشی
#نقطه_زنی

لذت بخش ترین کار دنیاس😍البته برای من💙 چطوره؟ #dot_art #mandala #blue #handwork #diy #sell #for_sell #mahdi_diy_art #نقطه_کوبی #سفال #هنر #هنری #علاقه #آبی #فروشی #نقطه_زنی


3💬Normal

#for_sell

#for_sell


0💬Normal

Opel Astra Twin Cabrio
Built in 2006

#opelclub
#astra
#cabrio
#nice
#black
#for_sell
#uznam
#usedom
#ahlbeck
#Swinoujscie 
#germany
#polski

Opel Astra Twin Cabrio Built in 2006 #opelclub #astra #cabrio #nice #black #for_sell #uznam #usedom #ahlbeck #Swinoujscie #germany #polski


0💬Normal

.
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

. . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


11💬Normal

.
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

. . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


0💬Normal

.
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

. . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


0💬Normal

چطور شده؟🧿💙 #eye 
#eyes 
#🧿
#blue 
#dot 
#dotart 
#dot_art 
#for_sell
#art
#diy
#نقطه کوبی
#فروشی
#چشم_نظر 
#هنر
#آبی

چطور شده؟🧿💙 #eye #eyes #🧿 #blue #dot #dotart #dot_art #for_sell #art #diy #نقطه کوبی #فروشی #چشم_نظر #هنر #آبی


9💬Normal

فروشی
اریون مدل ۲۰۱۱ 
کارکرد ۱۱۷۰۰۰
ماشین دوم و خانگی
دارای :
پرده عقب
دوربین عقب
موتور ۶ سیلندر
 ۶ ایربگ
صندلی برقی 
سنسور پارک جلو و عقب
سیستم هوای مطبوع دو طرفه
گلگیر سمت راننده رنگ
کاپوت بعلت وسواس تعویض
داخل کرم
سرویسها به موقع و نمایندگی انجام شده
لاستیکها ۷۰ درصد

قیمت : ۵۳۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان

#تویوتا #تویوتا_اریون #فروشی #کارشناس_خودرو #آگهی #آگهی_خودرو

#toyota #aurion #toyota_aurion #for_sell #sell

فروشی اریون مدل ۲۰۱۱ کارکرد ۱۱۷۰۰۰ ماشین دوم و خانگی دارای : پرده عقب دوربین عقب موتور ۶ سیلندر ۶ ایربگ صندلی برقی سنسور پارک جلو و عقب سیستم هوای مطبوع دو طرفه گلگیر سمت راننده رنگ کاپوت بعلت وسواس تعویض داخل کرم سرویسها به موقع و نمایندگی انجام شده لاستیکها ۷۰ درصد قیمت : ۵۳۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان #تویوتا #تویوتا_اریون #فروشی #کارشناس_خودرو #آگهی #آگهی_خودرو #toyota #aurion #toyota_aurion #for_sell #sell


2💬Normal

ياسلام
لو انت تغوص هالمكان شتسوي
تصور وله تصيد
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

ياسلام لو انت تغوص هالمكان شتسوي تصور وله تصيد . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


6💬Normal

قتلني هالفيديو
😂😂😂😂
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

قتلني هالفيديو 😂😂😂😂 . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


14💬Normal

انزين خلاص الجتسكي لازق بالطين مافي حل
يعني اذا حركته بيطلع😡😡😡😡😡
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

انزين خلاص الجتسكي لازق بالطين مافي حل يعني اذا حركته بيطلع😡😡😡😡😡 . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


8💬Normal

کد ۰۱۱ 
ست رز 💐🌹
شامل گوشواره، دستبند، گردنبند بلند و خلخال بسیار زیبا از مهره های صورتی چرک مات به همراه خرجکار برنز 
قیمت کل ست : ۸۲۰۰۰ تومان
امکان سفارش جداگانه وجود دارد
Code: 011
Rose matching 🌹💐
A dashing set of jewel contains earrings, nippers, necklace and anklet
Price: 10$
Can be ordered separated or all of matching together
#rose #jewelrymaking #jewerly #beautiful #for_sell #d3

کد ۰۱۱ ست رز 💐🌹 شامل گوشواره، دستبند، گردنبند بلند و خلخال بسیار زیبا از مهره های صورتی چرک مات به همراه خرجکار برنز قیمت کل ست : ۸۲۰۰۰ تومان امکان سفارش جداگانه وجود دارد Code: 011 Rose matching 🌹💐 A dashing set of jewel contains earrings, nippers, necklace and anklet Price: 10$ Can be ordered separated or all of matching together #rose #jewelrymaking #jewerly #beautiful #for_sell #d3


0💬Normal

#Shitje
#For_sell
Rr. Hamdi Sina te Liqeni i Thate
shitet apartament 2 dhoma + soxhorno +tualet + ballkon 
Sip. 104 m2.Kati 1,  Pallat i ri ashensor, administrim
Punime dhe mobilim cilesor
Me certifikate pronesie 
Cmimi 98.000 Euro.
Qera: 400 Euro
Per me shume informacione mund te na kontaktoni
➡️ 0698444447
📧 rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_sell Rr. Hamdi Sina te Liqeni i Thate shitet apartament 2 dhoma + soxhorno +tualet + ballkon Sip. 104 m2.Kati 1, Pallat i ri ashensor, administrim Punime dhe mobilim cilesor Me certifikate pronesie Cmimi 98.000 Euro. Qera: 400 Euro Per me shume informacione mund te na kontaktoni ➡️ 0698444447 📧 rejisproperties @gmail.com


0💬Normal

ما شاء الله
جم يمشي هذا
.
اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر
.
يعرض صيدك
.
يحطلك اعلان
.
.
@ba7riq8 
@ba7riq8 
@ba7riq8 .
نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له
.
‏#spearfishing#b7r21#freediving #one
‏#one_sub #Pathos#Alchemy #speargun#Fish #Fins
‏#fins_fiberglass#fins_carbon
‏#DiveR#deep_apena#gopro#sea
‏#redsea#roballen#sporasub
‏#aimrite#jeddah#Dammam#for_sell#mask#غوص_حر#b7r21

ما شاء الله جم يمشي هذا . اكاونت بحري كويت مهتم بأمور البحر . يعرض صيدك . يحطلك اعلان . . @ba7riq8 @ba7riq8 @ba7riq8 . نجاح الاكاونت بمشاركتكم ودعمكم له . ‏ #spearfishing #b7r21 #freediving #one#one_sub #Pathos #Alchemy #speargun #Fish #Fins#fins_fiberglass #fins_carbon#DiveR #deep_apena #gopro #sea#redsea #roballen #sporasub#aimrite #jeddah #Dammam #for_sell #mask#غوص_حر #b7r21


7💬Normal

فروش سگ های آپارتمانی و فانتزی
با نازلترین قیمت
شیراز
#فروش_سگ_آپارتمانی#شیتزو#پامر#اشپیتز#پیکنز#تریر#shitsu#pomeranian #for_sell#dog_for_sell

فروش سگ های آپارتمانی و فانتزی با نازلترین قیمت شیراز #فروش_سگ_آپارتمانی#شیتزو#پامر#اشپیتز#پیکنز#تریر #shitsu #pomeranian #for_sell #dog_for_sell


2💬Normal

افتح الحساب لرؤية الصورة كاملة

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made  #dammam #sharqiah #for_sell

افتح الحساب لرؤية الصورة كاملة #اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #dammam #sharqiah #for_sell


0💬Normal

الصورة كاملة 🥰❤️ #اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell

الصورة كاملة 🥰❤️ #اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell


4💬Normal

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell


0💬Normal

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell


0💬Normal

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell

#اعمال_يدويه #اعمال_يدوية #اشغال_يدوية #مكرميه #مكرمية #مكرميه_جداريه #مكرمية_جدارية #الشرقية #الدمام #للطلب #handmade #hand_made #macrame #dammam #sharqiah #for_sell


2💬Normal

Red Mix _Granite
60 cm 
#For_Sell

Red Mix _Granite 60 cm #For_Sell


2💬Normal

Blue Cayman Hybrid
35 cm
#For_Sell

Blue Cayman Hybrid 35 cm #For_Sell


0💬Normal

#Shitje
#For_sell
Perballe Inxhinierise se Ndertimit 
Shitet apartament me punime dhe arredim modern
1+1+tualet +Bllk i organizuar në; 
dhome gjumi+ living - gatim + tualet+ ballkon
Sipërfaqe 70 m2
Pallat i ri me ashensor , kati i 7.
Ofrohet i mobiluar totalisht, kondicionere.
Aktualishte me qera 450 euro/muaj
Cmimi: 87.000 Euro
Per me shume info ju lutem kontaktoni;
Cel➡0698444447
E-mail: rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_sell Perballe Inxhinierise se Ndertimit Shitet apartament me punime dhe arredim modern 1+1+tualet +Bllk i organizuar në; dhome gjumi+ living - gatim + tualet+ ballkon Sipërfaqe 70 m2 Pallat i ri me ashensor , kati i 7. Ofrohet i mobiluar totalisht, kondicionere. Aktualishte me qera 450 euro/muaj Cmimi: 87.000 Euro Per me shume info ju lutem kontaktoni; Cel➡0698444447 E-mail: rejisproperties @gmail.com


2💬Normal

#Shitje
#For_Sell
Rr. Sulejman Delvina te Stadiumi Dinamo
Shitet apartament 1+1+aneks+verandë me sipërfaqe 65 m² ne katin 2 të banimit 
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me punimeve mjaft cilësore, dy ashensorë, çertifikatë pronësie.
Mobiluar totalisht modern, kondicioner, ujë-drita 24 orë orientim jug-lindje. 
Çmimi: 95,000 Euro
Për më shumë info kontakto;
Cel: 0698444447
E-mail: rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_Sell Rr. Sulejman Delvina te Stadiumi Dinamo Shitet apartament 1+1+aneks+verandë me sipërfaqe 65 m² ne katin 2 të banimit Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me punimeve mjaft cilësore, dy ashensorë, çertifikatë pronësie. Mobiluar totalisht modern, kondicioner, ujë-drita 24 orë orientim jug-lindje. Çmimi: 95,000 Euro Për më shumë info kontakto; Cel: 0698444447 E-mail: rejisproperties @gmail.com


0💬Normal

#Shitje 
#For_Sell
Duplex i organizuar në 3+1+2tualete+2Bllk
në Rezidencën Kodra e Diellit 1
3 dhoma gjumi
sallon+gatim
2tualete me dritare
Koridor
2 Ballkone
I mobiluar
Sipërfaqe totale 150 m², kati i 3-të dhe i 4-rt, pallat me administrim e ashensor 
Çertifikatë pronësie.
Çmimi: 175.000 Euro
Për më shumë info kontakto;
Cel: 0698444447
E-mail: rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_Sell Duplex i organizuar në 3+1+2tualete+2Bllk në Rezidencën Kodra e Diellit 1 3 dhoma gjumi sallon+gatim 2tualete me dritare Koridor 2 Ballkone I mobiluar Sipërfaqe totale 150 m², kati i 3-të dhe i 4-rt, pallat me administrim e ashensor Çertifikatë pronësie. Çmimi: 175.000 Euro Për më shumë info kontakto; Cel: 0698444447 E-mail: rejisproperties @gmail.com


0💬Normal

#Shitje
#For_sell
Ne Bllok prane Piceri Era 
shitet apartament 3 dhoma + soxhorno + 2 tualete.
Sip. 116 m2.Kati 1.Pallat i ri ashensor, administrim
Punime cilesore.Hyrje e mobiluar.
Me certifikate pronesie
Cmimi 210.000 Euro.
Per me shume informacione mund te na kontaktoni
➡️ 0698444447
📧 rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_sell Ne Bllok prane Piceri Era shitet apartament 3 dhoma + soxhorno + 2 tualete. Sip. 116 m2.Kati 1.Pallat i ri ashensor, administrim Punime cilesore.Hyrje e mobiluar. Me certifikate pronesie Cmimi 210.000 Euro. Per me shume informacione mund te na kontaktoni ➡️ 0698444447 📧 rejisproperties @gmail.com


0💬Normal

#Shitje
#For_sell
Te Blloku i Ambasadave prane Ambasades Kineze
shitet apartament 2 dhoma gjumi + soxhorno + tualet+Bllk
Sip. 100 m2.Kati 3. Pallat i ri ashensor, administrim
Punime cilesore.Hyrje e mobiluar me cdo gje.
Cmimi 105.000 Euro.
Per me shume informacione mund te na kontaktoni
➡️ 0698444447
📧 rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_sell Te Blloku i Ambasadave prane Ambasades Kineze shitet apartament 2 dhoma gjumi + soxhorno + tualet+Bllk Sip. 100 m2.Kati 3. Pallat i ri ashensor, administrim Punime cilesore.Hyrje e mobiluar me cdo gje. Cmimi 105.000 Euro. Per me shume informacione mund te na kontaktoni ➡️ 0698444447 📧 rejisproperties @gmail.com


0💬Normal

حس خوب زندگی

خزر شهر شمالی یکی از قدیمی ترین و معروفترین شهرک های شمال کشور 
ملک ویلایی در شهرک خزر شهر شمالی در فرعی دنج نزدیک به دریا ششصد متر مربع بنای دوبلکس در دوهزار متر زمین فضای مشجر زمین والیبال و آلاچیق...
بفروش میرسد با امکان تهاتر قسمتی از ثمن با ملک سبکتر 
بهای ملک شانزده میلیارد تومان. نحوه پرداخت قابل مذاکره میباشد

#شمال #خزرشهر #دریا #دریاکنار #ویلا_شمال #فروش_ویلا #ساحل #اکازیون #تهاتر #فروش #ملک #زیبایی #آفر #offer #for #for_sell #interesting #iran #north_iran#ویلا #ویلا_ساحلی #زیر_قیمت #دلار #طلا #زندگی #حس_خوب_زندگی

حس خوب زندگی خزر شهر شمالی یکی از قدیمی ترین و معروفترین شهرک های شمال کشور ملک ویلایی در شهرک خزر شهر شمالی در فرعی دنج نزدیک به دریا ششصد متر مربع بنای دوبلکس در دوهزار متر زمین فضای مشجر زمین والیبال و آلاچیق... بفروش میرسد با امکان تهاتر قسمتی از ثمن با ملک سبکتر بهای ملک شانزده میلیارد تومان. نحوه پرداخت قابل مذاکره میباشد #شمال #خزرشهر #دریا #دریاکنار #ویلا_شمال #فروش_ویلا #ساحل #اکازیون #تهاتر #فروش #ملک #زیبایی #آفر #offer #for #for_sell #interesting #iran #north_iran#ویلا #ویلا_ساحلی #زیر_قیمت #دلار #طلا #زندگی #حس_خوب_زندگی


1💬Normal

#Shitje
#For_sell
Rr. Bill Klinton perballe qendres Kristal
shitet apartament 3 dhoma + soxhorno + 2 tualete.
Sip. 150 m2.Kati 7, Pallat i ri ashensor, administrim
Punime cilesore.Hyrje e mobiluar.
Me certifikate pronesie
Cmimi 120.000 Euro.
Per me shume informacione mund te na kontaktoni
➡️ 0698444447
📧 rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_sell Rr. Bill Klinton perballe qendres Kristal shitet apartament 3 dhoma + soxhorno + 2 tualete. Sip. 150 m2.Kati 7, Pallat i ri ashensor, administrim Punime cilesore.Hyrje e mobiluar. Me certifikate pronesie Cmimi 120.000 Euro. Per me shume informacione mund te na kontaktoni ➡️ 0698444447 📧 rejisproperties @gmail.com


0💬Normal

#Shitje
#For_sell
Perballe Maternitetit te Ri ne rruge kryesore
shitet apartament 2 dhoma + soxhorno + 2 tualete+ 2 ballkone
Sip. 108 m2.Kati 8, Pallat i ri ashensor, administrim
Punime cilesore.
Me certifikate pronesie
Cmimi 100.000 Euro.
Per me shume informacione mund te na kontaktoni
➡️ 0698444447
📧 rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_sell Perballe Maternitetit te Ri ne rruge kryesore shitet apartament 2 dhoma + soxhorno + 2 tualete+ 2 ballkone Sip. 108 m2.Kati 8, Pallat i ri ashensor, administrim Punime cilesore. Me certifikate pronesie Cmimi 100.000 Euro. Per me shume informacione mund te na kontaktoni ➡️ 0698444447 📧 rejisproperties @gmail.com


0💬Normal

#Shitje
#For_sell
Xhamllik
shitet super apartament 2 dhoma gjumi +soxhorno+tualet+ verande
Sip 116 m2. Kati 2. Pallat i ri ashensor, administrim . Punime shume cilesore. 
Kompletim super cilesor. 
Cmimi 99.000 euro
Per me shume informacione kontakto;
➡️0698444447
📧rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_sell Xhamllik shitet super apartament 2 dhoma gjumi +soxhorno+tualet+ verande Sip 116 m2. Kati 2. Pallat i ri ashensor, administrim . Punime shume cilesore. Kompletim super cilesor. Cmimi 99.000 euro Per me shume informacione kontakto; ➡️0698444447 📧rejisproperties @gmail.com


0💬Normal

#Shitje
#For_sell
Unaza e Re prane hotel Roland
shitet apartament 2 dhoma + soxhorno + 2 tualete+ ballkon 
Sip. 89 m2.Kati 2,  Pallat i ri ashensor, administrim
Cmimi 60.000 Euro.
Per me shume informacione mund te na kontaktoni
➡️ 0698444447
📧 rejisproperties@gmail.com

#Shitje #For_sell Unaza e Re prane hotel Roland shitet apartament 2 dhoma + soxhorno + 2 tualete+ ballkon Sip. 89 m2.Kati 2, Pallat i ri ashensor, administrim Cmimi 60.000 Euro. Per me shume informacione mund te na kontaktoni ➡️ 0698444447 📧 rejisproperties @gmail.com


0💬Normal

Next Page